Erőátvitel: BEV / REEV
Akkumulátor kapacitása: 91,9 kWh BEV / 63,3 kWh REEV
CLTC Hatótáv: Akár 750 km BEV / 1585 km REEV
Rendszerteljesítmény: 430 kW-ig
Rendszernyomaték: 695...
Hajlandóak vagyunk őszintén együttműködni veled és együtt virágzni, és hagyni BMW i3 elektromos autó, Galaxy M9 autó, Hongqi HS6 terepjáró Kísérje vállalkozását a holnap dicsőségére! Javítjuk a vállalat működési hatékonyságát és termelékenységét feláldozás nélkülXpeng GX zászlóshajó, teljes méretű SUV minőség. Az otthoni és külföldi ügyfelek és társaik erős segítségének és támogatásának köszönhetően a vállalkozás folyamatosan fejlődött. A globális versenyképességgel rendelkező világszínvonalú vállalkozás létrehozásának céljával átfogóan javítjuk a fenntartható fejlődés képességét a több dimenziótól. A tartós jövedelmezőség és a növekedés minden cselekedetünk előfeltétele, minden fél érdekeinek védelme és a társadalmi felelősségvállalás vállalása. Elkötelezettek vagyunk a környezeti fenntarthatóság mellett, és arra törekszünk, hogy csökkentsük a szénlábnyomunkat az egész ellátási láncunkban. Hiszünk abban, hogy az erős kapcsolatok kiépítésében a bizalom, a megbízhatóság és az integritás révén. Üzletünk minden szempontjából törekszünk a kiválóságra, a termékminőségtől az ügyfélszolgálatig.
-
2026 XPENG MONA M03 EV – 640 km CLTC hatótáv, 160 kWModell: 2026 XPENG MONA M03Több
Járműtípus: Minden-elektromos emelős szedán
Erőátvitel: akkumulátoros elektromos jármű (BEV)
Maximális CLTC hatótáv: 640 km
Maximális motorteljesítmény: 160... -
2026 XPENG MONA L03 SUV – Akár 650 km-es CLTC hatótávModell: 2026 XPENG MONA L03Több
Járműtípus: SUV
Erőátviteli lehetőségek: akkumulátoros elektromos (BEV) / kiterjesztett{0}}hatótávú elektromos (EREV)
Ülőhelyek száma: 5 ülőhely
Maximális... -
2026 NIO ET5T elektromos kombi – 710 km hatótáv, 490 LE, ...Modell: 2026 NIO ET5TTöbb
Járműtípus: elektromos túrakocsi
Erőátvitel: Dual{0}}Motor Pure Electric
Maximális teljesítmény: 360 kW (490 LE)
Maximális nyomaték: 700 Nm
CLTC hatótáv: akár... -
2026 Jetour X70L 1.5T/2.0T Turbó SUV 135/187 KW 290/390 N...Modell: 2026 Jetour X70LTöbb
Járműtípus: Közép-méretű SUV
Motor: 1,5T / 2,0T turbófeltöltős benzin
Maximális teljesítmény: 135 kW / 187 kW
Max. nyomaték: 290 N·m / 390... -
2026 Jetour Traveller C-DM PHEV SUV 1.5T 156LE 3DHT 129/2...Motor: 1.5T turbóTöbb
Motor teljesítmény: 156 LE
Motor nyomatéka: 220 Nm
Hibrid sebességváltó: 3 sebességes DHT
Elektromos motor: kettős-motoros/három{1}}motoros
Rendszerteljesítmény:... -
2026 Volkswagen ID.ERA 9X 1.5L EREV 503LE AWD 660N·m 347k...Erőátvitel: 1,5T EREV + kettős villanymotorTöbb
Hajtás: Kettős{0}}motoros AWD
Rendszerteljesítmény: 370-380 kW
Rendszer nyomatéka: 660 N·m
Akkumulátor: 51,1 / 65,2 kWh
CLTC Pure... -
2026 SAIC Shangjie Z7T 100 kWh 873 km CLTC 264 KW 460 Nm ...Erőátvitel: BEV, RWD / AWDTöbb
Akkumulátor: 81 kWh LFP / 100 kWh NMC
CLTC hatótáv: 712–873 km
Maximális teljesítmény: 264 / 434 kW
Maximális nyomaték: 460 / 760 N·m
Gyors töltés: 30-80%... -
2025 2026 Changan CS75 Plus SUV autóMotor: 1.5T turbófeltöltős 4 hengeresTöbb
Maximális teljesítmény: akár 185 LE
Maximális nyomaték: 300 N·m-ig
Sebességváltó: 8 sebességes automata
Karosszéria típusa: 5 ajtós, 5 üléses...
Ez az együttműködés után jobban megértjük a vállalat termékminőségét és szolgáltatását, és nagyon örülünk, hogy kielégítő termékeket kapunk.
Termékeik nagyon hasznosak és érdemesek vásárolni. Sok barátom nagyon pozitív a termékkel kapcsolatban.
Cégének a legfejlettebb koncepciója és a merész szellemének szelleme van, amelyet csodálunk.
Fogyasztóként nagyon szeretem ezt a társaságot. Elmondják neked termékeik minden előnyeit és hátrányait. Tehát nem lehet csalni.
A tudományos és technológiai kutatás és fejlesztés, a minőség, mint az alap, a fenntartható fejlődés, mint az alapelv és a tökéletes szolgáltatás alapelve, a vállalat a fejlett feldolgozó
Ügyfélszolgálatuk és telepítőik nagyon jók.
