Motor – 1,5T turbó, 192 LE / 141 kW
Nyomaték – 310 N·m
Sebességváltó – 7 sebességes nedves DCT
Üzemanyag-fogyasztás – 6,20–6,29 l/100 km WLTC
Méretek – 4785 × 1840 × 1440/1450...
Cégünk az ország vezetője Changan Eado jármű, Eado autó szállító. Erre a területre összpontosítunk, ragaszkodunk a folyamatos fejlődéshez, a folyamatos innovációhoz, az őszinteséghez és a megbízhatósághoz, megoldási előnyöket építünk ezen a területen, és versenyképes megoldásokat, termékeket és szolgáltatásokat nyújtunk a vállalati ügyfelek és az üzemeltető ügyfelek számára. Sok éven keresztül erőteljes előnyöket halmoztunk fel a termékkutatás és fejlesztés, a minőség -ellenőrzés és más szempontok szempontjából. Folyamatosan keresünk újabb és jobb módszereket a termékminőség és a szolgáltatás szintjének folyamatos javítására. Integritással működünk, és elkötelezettek vagyunk annak érdekében, hogy vezetővé váljunk a2026 Changan Changan Eado ipar. Remélem, hogy a jövőben jó együttműködésünk van. Felelősségünk eredményeként őszinteek, megbízhatóak vagyunk és kötelezettségvállalásokat vállalunk az ügyfelek elvárásainak túllépése érdekében. Arra törekszünk, hogy a humanizált és a tudományos menedzsment megvalósítását, az ipari értékesítés utáni piaci integritási márka létrehozása érdekében. A „nem megfelelő minőségi törekvés, mind az ügyfelek számára” a következetes minőségpolitikánk. Testreszabott megoldásokat kínálunk ügyfeleink számára szerte a világon.
-
2024 JAC X8 PLUS 5 üléses SUV – 1,5T 184 LE, 300 Nm, 7 se...Modellév: 2024Több
Modell: JAC X8 PLUS
Karosszéria típusa: 5-üléses, közepes méretű SUV
Üzemanyag típusa: benzin
Motor: 1.5T turbófeltöltős
Motorteljesítmény: 135 kW / 184... -
2025 Changan Qiyuan Q07 1.5T PHEV SUV – 215 km CLTC elekt...Modell: Changan Qiyuan Q07Több
Év: 2025
Erőátvitel: 1,5T PHEV
Elektromos motor: 165 kW
Motor nyomatéka: 330 Nm
Elektromos hatótáv: 215 km CLTC
Kombinált hatótáv: akár 1400 km... -
2026 2025 2024 Changan UNI-V 1.5T turbó szedán – 141 kW, ...Motor: 1.5T turbófeltöltősTöbb
Maximális teljesítmény: 141 kW
Maximális nyomaték: 310 N·m
Sebességváltó: 7 sebességes Wet DCT
Hajtás típusa: első{0}}kerékhajtás (FWD)
Ülőhelyek száma: 5... -
2025 2026 Changan CS75 Plus SUV autóMotor: 1.5T turbófeltöltős 4 hengeresTöbb
Maximális teljesítmény: akár 185 LE
Maximális nyomaték: 300 N·m-ig
Sebességváltó: 8 sebességes automata
Karosszéria típusa: 5 ajtós, 5 üléses... -
2026 Changan Nevo Q06 330 kW AWD elektromos SUV 80,02 kWh...Teljesítmény: 330 kWTöbb
Hajtás:Kettős{0}}motoros összkerékhajtás
Akkumulátor: 80,02 kWh
Hatótáv: 700 km CLTC
Töltés: 800 V + 6C
DC töltés: 30–80% ≈ 9 perc
Méretek: 4837 × 1970 ×... -
2025 2026 Changan UNI-Z 1,5T PHEV SUV 18,4 kWh akkumuláto...Motor: 1.5T turbóTöbb
Teljesítmény: 138-141 kW
Nyomaték: 300–310 N·m
Sebességváltó: 7 sebességes Wet DCT
Hajtás: FWD
Karosszéria: 5 ajtós, 5 üléses SUV
Méretek: 4730 × 1890 × 1680... -
2026 Changan NEVO Q05 2026 120 kW BEV SUV 506 km CLTC hat...Teljesítmény: 120 kWTöbb
Nyomaték: 190 N·m
Akkumulátor: 51,9 kWh LFP
Hatótáv: 506 km CLTC
DC töltés: 30-80% 15 perc alatt
Hajtás: FWD
Méretek: 4435 × 1855 × 1600 mm
Tengelytáv:... -
2027 2026 2025 2024 Changan CS55 PLUS kompakt benzinmotor...Motor: 1,5 literes turbófeltöltős benzinTöbb
Maximális teljesítmény: 188 LE
Maximális nyomaték: 300 N·m
Sebességváltó: 7 sebességes Wet DCT
Hajtás: első-kerékhajtás (FWD)
Karosszéria...
A minőség elnyeri a jó hírnevet, a jó hírnévnövekedés előnyeit. Ez a vállalat betartotta ezt a célt, tehát az ügyfelek szeretik őket.
Nagyon jó szolgáltatást élveztem, köszönöm az összes alkalmazottat!
Remélem, hogy több terméket tervezhet, és továbbra is támogatni foglak!
Miután néhány napig használtam a terméket, nagyon jól érzem magam, a kép tiszta és nem torz, a hatás ugyanolyan jó, és nagyon elégedett vagyok.
Az ügyfélszolgálati személyzet túl barátságos!
A szállító mélyen megérti igényeinket, kiváló minőségű termékeket biztosít nekünk, és ami a legfontosabb: az ár nagyon alacsony.
-Kor Aion I60 elektromos járművek, 2026 Changan Nevo Q05 elektromos SUV , arra törekszünk, hogy ügyfeleinknek a legkisebb költségű gyártási megoldásokat biztosítsuk a minőség veszélyeztetése nélkül.
